Hakkında

Bir gün dedim ki neden gezmiyorum? Türkiye tam bir gezi ve tatil cenneti. Anadolu medeniyetlerinin bırakıtları sayesinde neredeyse bir açık hava müzesi. Nereye elini atsan, kazı yapsan bir şeyler çıkıveriyor. Ayrıca dört yanı doğal güzellikler ile kaplı. Karadeniz, Ege, Akdeniz ve İstanbul. Hal böyle olunca gezmek için Türkiyede yaşamak da bir fırsat oluyor.

Gezilerimi şu gün bu gün derken hep erteliyordum. Bir baktım ki zaman geçmiş ve ben bulunduğum ili bile daha doğru dürüst gezememişim. Harekete geçmessem bu planımı hayata geçiremiyeceğimi düşündüm. Yaklaşık bir yıl önce gezilerime başladım. Planım ilk önce Türkiye’yi gezmek dağa sonra yurtdışı turları.

Dedim madem geziyorum bunları bir de yazayım. İlk önce bunun için gezilecekgorulecekyerler.com alanadını uygun görmüştüm ancak daha sonra geziyazisi.net üzerinde karar kıldım. Yaptığım gezilerin anlatımında ise yazılarıma ve resimlerime eşit şekilde yoğunluk verdim. Yazılarımı oldukça kısa tutmaya çalıştım. Umarım keyifli bir okuma olur yazılarım sizler  için.

İşte projem böyle hayat buldu. Gezilerime sadece askerlik nedeniyle kısa bir ara verdim. Şimdi tam gaz devam edecek.

www.geziyazisi.net

“Hakkında” üzerine 1 yorum.

  1. Güzel bir sayfa olmuş elinize sağlık banada güzel fikirler verdiniz kafamda bisikletle türkiyeyi bisikletle gezme planlarım vardı sizi görünce bunu gerçekleşterme niyetim bir kez daha canlandı teşekkürler

Bir cevap yazın